Vlaamse Junior STEM Olympiade
blink uit in technologie
technology approved

Finalisten 2018-2019

Proficiat aan de finalisten. Jullie streden voor het podium op zaterdag 1 december 2018! Hieronder vind je een alfabetisch gerangschikte lijst van de gouden, zilveren en bronzen winnaars.

Goud

  • Angevaare Thomas (Vrije Basisschool, LEUVEN)
  • Callens Aldo (VBS De Zevensprong, LEUVEN)
  • Gouwkens Dries (GO! Daltonschool Het Leerlabo, WESTERLOO)

Zilver

  • De Meester Felix (Vrije Lagere School, GENT)
  • Hofstede Ezri (GBS Polderstadschool, ANTWERPEN)
  • Lahey Elise (VLS Regina Pacis, HOVE)
  • Muylaert Leontien (De Bonte Pier, LEFFINGE)
  • Remacle Romy (Vrije Basisschool, BEERNEM)
  • ScharpĂ© Willemien (Vrije Basisschool, LINT)
  • Sturm Cornelia (VBS Toermalijn Geel, STEKENE)

Brons

  • Aboagye Agyemang Brimostar (GO! basisschool Gentbrugge, GENT)
  • Bonne Jate (VBS Arkorum 10 Spanjeschool-De Tassche, ROESELARE)
  • Bourgeois Celestin (VBS De Sprong, OOSTKAMP)
  • De Backer Laura (GO! BS Veltwijck, ANTWERPEN)
  • De Paepe Sara (GBS Eikenlaar, RUMST)
  • De Vos Kamil (Vrije Basisschool, KONTICH)
  • De Wil Pauline (VBS Angelusinstituut, SINT-LAMBRECHTS-WOLUWE)
  • Denoyel Nais (Vrije Basisschool, OOSTENDE)
  • D'hont Alexander (Vrije Basisschool, ZULTE)
  • Driessens Jaane (VBS De Kinderberg, BIERBEEK)
  • Froidcoeur Doran (VLS Sint- Clemensschool, HOEILAART)
  • Haesaerts Kato (GBS De Vierklaver, GAVERE)
  • Hendrickx Louis (Vrije Basisschool Kindercampus Catharina, HASSELT)
  • Holemans Seppe (GO! freinetschool De Vlindertuin, LILLE)
  • Hoppenbrouwers Yuna (GO! BS Veltwijck, ANTWERPEN)
  • Indeherberge Noah (VBS Kindercampus Godsheide, HASSELT)
  • Jacobs Stella (Vrije Lagere School, ESSEN)
  • Madan Alexandru (GO! basisschool D'oefenschool, BLANKENBERGE)
  • Maurissen Dieter (VBS De Letterboom, BORGLOON)
  • Moesen Mathis (Vrije Basisschool Kindercampus Catharina, HASSELT)
  • Mortelmans Anouk (Vrije Basisschool, KONTICH)
  • Paalman Jasper (Vrije Basisschool, OUDENAARDE)
  • Puttemans Marie (Gemeentelijke Basisschool, HALEN)
  • Raemaekers Bent (GBS - De Heide, BRASSCHAAT)
  • Rietvelt Sven (Basisschool Het Talent, NIJMEGEN LENT)
  • Sarkar Yash (GBS De Klimop, KORTENBERG)
  • Sergeant Louis (VBS St- Michiel, KUURNE)
  • Sintubin Elliot (GBS De Brug, GENT)
  • Soete Caesar (Gemeentelijke Lagere School, ANZEGEM)
  • Spierburg Joey (Basisschool Het Talent, NIJMEGEN LENT)
  • Stessens Noor (Vrije Basisschool, ERPE-MERE)
  • Stranger Mattis (GO! BS Veltwijck, ANTWERPEN)
  • Van der Meer Wouter (Basisschool Het Talent, NIJMEGEN LENT)
  • Van Hoef Matilda (VBS De Revinze, TORHOUT)
  • Van Looveren Lies (Gemeentelijke Basisschool, MERKSPLAS)
  • Van Pee Floor (Vrije Basisschool, MECHELEN)
  • Van Steenbrugge Zofia (VBS Sint-Janscollege Visitatie, GENT)
  • Vanvoorden Ellis (Vrije Basisschool Ourodenberg, AARSCHOT)
  • Vastenavondt Lars (Vrije Basisschool, PUURS)
  • Verhelst Liese (VBS Oefenschool Torhout, TORHOUT)
  • Vermeir Otis (GO! basisschool Gentbrugge, GENT)
  • Verschuere Jonas (Gemeentelijke Basisschool, BERLARE)
  • Vervinckt Romy (GBS De Brug, GENT)
  • Wauters Sarah (Vrije Basisschool, GENT)
  • Wijzenbeek Maan (Jenaplanschool de Driestam, EINDHOVEN)
  • Zhu Damien (GO! BS De Wijze Eik Mariakerke, GENT)

Finalisten eerdere edities

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2017-2018.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2016-2017.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2015-2016.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2014-2015.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2013-2014.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2012-2013.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2011-2012.

Stuurgroeppartners uit de sector en werkveld:

Stuurgroeppartners:

Vlaanderen:

Mediapartners:

Communicatiepartners:

Prijzenpartners en sponsors: