Finalisten STEM Olympiade Junior 2023-2024

Proficiat aan de 64 finalisten leerlingen. Zij zullen 'strijden' voor het podium op zaterdag 9 maart 2024 te Brussel (Ministerie van Onderwijs). Hieronder in alfabetische volgorde:

Adam Bulckaert , VBS - O.-L.-V.-Visitatie Klimop , Gent
Alexander Coens , GO! BS - De Stempel , Brugge
Alicia Vierendeels , GBS - De Kiem , Ternat
Aniela Neels , VHOV , Brugge
Arthur Claerhout  , VBS - Scheldewindeke , Oosterzele
Arthur Meys , VLS - Wonderster , Lede
Basma Hatabi , VBS - De Vleugel , Harelbeke
Bruno Gerritsen , GBS - Reinaert , Destelbergen
Daan Delafontaine , VBS - Oefenschool  , Torhout
Daan Van Der Sypt , VBS - O.-L.-V.-Visitatie Klimop , Gent
David Poulain , VBS - Sint-Michiel , Merelbeke
David van der Linden , VHOV , Brugge
Ege Akin , VBS - Nieuwen Bosch , Gent
Eline De Pril , VBS - De Margriet , Aalst
Ena van den Berghe , VBS - De Ritsheuvel Berkenboom , Sint-Niklaas
Felien De Cock , VBS - Rinkeling , Merchtem
Ferre Borgie , VBS - Immaculata , Brugge
Ferre Verhaert , VBS - Het Hinkelpad , Antwerpen
Fjorre Van den Abbeele , VBS - De Putse Knipoog , Kapellen
Gaëlle Lambrecht , VBS - Posthoorn , Wevelgem
Giel Froyen , VBS - De Letterboom , Borgloon
Gunne Breydels , VBS - Wonderwijzer , Schilde
Hanne Moens , VBS - Sint-Lutgardis , Schelle
Helder Heynssens , SBS - Désiré van Monckhoven , Gent
Jakob Van Looy , VBS - Sint-Nicolaas , Sint-Niklaas
Joanne Lommens , VBS - Wonderwijs , Destelbergen
Joey Corvelyn , VBS - De Negensprong , Koekelare
Juna Van Driessche , VBS - Neerland , Antwerpen
Karel van Veen , BS - Het Talent - Nijmegen (Nederland)
Kas Nijs , VBS - Mater Dei , Wemmel
Lander Adriaenssens , VBS - Wonderwijs , Beveren
Lars Bostyn , GBS - De Wonderwijzer , Menen
Lars Scheltjens , VBS - Sint-Gummaruscollege , Lier
Laura Verbrugghe , GO! BS - Het Open Groene  , Marke
Laurent Dermaut , GBS - Het Wijsternest , Anzegem
Leon Claes , VBS - Sint-Jans college Heiveld , Gent
Louis Demoulin , VBS - Sint- Barbaracollege , Gent
Louis Van Eeckhout , VBS - 't Fort , Kortrijk
Lukas Van Den Driessche , SBS - Appelterre , Ninove
Maarten Michaux , VHOV , Brugge
Margaux Van Grieken , GO! BS - De Stempel , Brugge
Mathis Poelaert , VBS - Sint- Catharinacollege , Geraardsbergen
Mats Deckers , VBS - Weg-Wijzer , Dessel
Maya Desimpel , VLS - Spes-Nostra , Kortrijk
Michael Nackaerts , GBS - De Straal , Rotselaar
Milo Van Nieuwenhuyze , VBS - Sint- Elooischool , Lochristi
Nicolas Van den Branden , VBS - Triangel , Beerse
Noah Vyncke , GO! BS -  Erasmus , Deinze
Olivier Smeets , VBS - Heilig Hart , Oud-Heverlee
Ot Lemmens , Spanjeschool - De Tassche , Roeselare
Ruben Levrau , VBS - Het Leerbos , Deinze
Ruben Van de Wiele , GBS - Spoele , Lokeren
Sander Verbeeck , VLS - Blauwput De Mozaïek , Leuven
Tanguy Opbrouck , VBS - De Vleugel , Harelbeke
Thomas Meynaerts , VBS- Bellegem , Kortrijk
Thomas Deckers , VBS - Sint-Ludgardis , Schilde
Tristan Vandecaveye , VBS - Sint-Paulus , Gent
Tuur Peeters , GBS - Qworzo , Merksplas
Tuur Van Roy , VBS - Sint-Calasanz , Nijlen
Veronique van Campen , VBS - Sint-Jozef , Kontich
Wannes Verpoorten , VBS - Klavertje 4-sel , Zandhoven
Warre Decock , GBS Eke - De Vlinderboom , Nazareth
Wout Vandeputte , VBS - Tielrode , Temse
Yelisey Dotsenko , GO! BS - Klim Op , Bonheiden

 

Proficiat aan de 10 finalisten leerkrachten. Zij zullen 'strijden' voor de beste STEM-leerkracht op zaterdag 9 maart 2024 te Brussel (Ministerie van Onderwijs). Hieronder in alfabetische volgorde:

Henk van de Weerd , Eben-Haëzerschool , Apeldoorn (Nederland)
Kathleen Snepvangers , VBS - Sint-Calasanz , Nijlen
Katrien Clemens , GBS - Eeksen , Lievegem
Kim Kiekens , Spring-Stof , Kessel-Lo
Lief Ooms , GLS - Klavertje 3 , Brecht
Michel Verschaeren , GBS - De Regenboog , Zemst
Nele Verhaeghe , VBS - St- Theresia , Kortrijk
Pieter Indesteege , VLS - Blauwput De Mozaïek , Leuven
Siebe Pittevils , GBS - 't Klavertje , Bierbeek
Silke De Groote , VBS - KOHa Sint-Pieter , Hamme

 

 

-------------------------------------------------------------

Finalisten Junior STEM Olympiade 2022-2023

Proficiat aan de finalisten. Jullie streden voor het podium op zaterdag 11 maart 2023. Hieronder vind je een alfabetisch gerangschikte lijst van de gouden, zilveren en bronzen winnaars.

Goud

De Munck Gijs (GO! Next methodeschool de Loep, Diepenbeek)
Shu-Ming Tsui (Vrije Basisschool Sint-Jansschool, Leuven)
Van Den Bremt Mathias (Stedelijke Basisschool 't Meivisje, Aalst)

Goud leerkracht

Goossens Tim (Vrije Basisschool, Kontich)

Zilver

Cardinaels Lune (GO! Next Basisschool De Eik, Wellen)
De Boo Jonathan (Vrije Lagere School - Sint-Ursula Klim Op, Lier)
Decrock Tim (Vrije Basisschool Arkorum 10 - Spanjeschool-De Tassche, Roeselare)
Driesen Stijn (Gemeentelijke Basisschool, Nijlen)
Finoulst Kobe (Gemeentelijke Basisschool 't Klavertje, Bierbeek)
Kawai Keitaro (Gemeentelijke Basisschool, Tervuren)
Martin Sem (Vrije Basisschool, Wevelgem)

Brons

Aelterman Aaron (GO! freinetschool De Boomhut, Sint-Andries)
Atsrimi Sem Mawuena (Stedelijke Basisschool - Accent, Antwerpen)
Baranenko Artem (Vrije Lagere School - Heilig Hart, Leuven)
Bertels Sebastiaan (Vrije Basisschool - Liezele, Puurs-Sint-Amands)
Biebauw Thor (GO! freinetschool - Het Reuzenhuis, Tielt)
De Meester Selle (Stedelijke Basisschool - Freinetschool 't Groen Drieske, Gent)
De Naeyer Jules (Vrije Basisschool, Brasschaat)
De Reu Kobe (Vrije Basisschool - Mozaïek, Deinze)
De Ruyter Lily (Vrije Basisschool, Dendermonde)
Dehaene Maxim (Vrije Basisschool - Sint-Vincentiusschool, Izegem)
Delperdange Yarno (Vrije Basisschool - De Kinderberg, Bierbeek)
Demeyere Alex (Vrije Lagere school Arkorum, Roeselare)
Denissen Brecht (Gemeentelijke Basisschool, Destelbergen)
Devynck Iwan (Vrije Basisschool, Middelkerke)
D'haeseleer Arthur (Vrije Basisschool, Zottegem)
Ducès Loar (Gemeentelijke Basisschool - 't Kofschip, Duffel)
Duran Gust (Vrije Basisschool - Dorps-school Kester, Gooik)
Falize Lea (Gemeentelijke Basisschool Dworp, Beersel)
Franck Yann (Vrije Basisschool - De Kinderberg, Bierbeek)
Froyen Giel (Vrije Basisschool - De Letterboom, Borgloon)
Govaers Lewis (Gemeentelijke Basisschool - De Sleutelbloem, Brecht)
Hendrickx Jack (Vrije Basisschool - Sint-Lutgardis, Schelle)
Hermans Zjef (Vrije Basisschool - Kinderpad, Nijlen)
Hoegaerts Ewout (Vrije Basisschool De Plein, Holsbeek)
Huysentruyt Annelien (GO! Basisschool Atheneum, Keerbergen)
Legrand Flynn (GO! Basisschool D'oefenschool, Blankenberge)
Martens Kamiel (Gemeentelijke Lagere School - Klim Op, Wuustwezel)
Maud Elebaut (Vrije Basisschool - Dorps-school Kester, Gooik)
Minnaert Lotte (Vrije Basisschool Wijnhuize - Hillegem, Herzele)
Nijs Stef (Vrije Basisschool De Twijg, Leuven)
Nuttin Lorelinde (Vrije Basisschool - De Kinderberg, Bierbeek)
Peerlinck Hannelore (Vrije Basisschool, Dendermonde)
Ronsyn Vik (Vrije Lagere School OLV van Gaverland, Beveren)
Roosemeyers Kobe (Vrije Basisschool - Kinderpad, Nijlen)
Schiepers Maxime (Gemeentelijke Basisschool, Oud-Heverlee)
Sels Lothar (Vrije Basisschool Bolderberg, Heusden-Zolder)
Struyf Billy (Vrije Basisschool - Sint-Pietersschool, Bierbeek)
Taminau Hanne (Gemeentelijke Basisschool Dworp, Beersel)
Tousseyn Toivo (Vrije Basisschool, De Pinte)
Van Couwenberghe Ingmar (Vrije Basisschool - Sint-Vincentiusschool, Gent)
Van de Reyd Vinz (Vrije Basisschool Sint-Michiel, Keerbergen)
Van Den Bossche Seth (Vrije Basisschool - De Lettertuin, Opwijk)
Van Den Bremt Siebe (GO! Basisschool Molenveld, Haaltert)
Van den Bulck Tuur (Vrije Basisschool, Berlaar)
Van Der Sypt Daan (Vrije Basisschool - O.-L.-V.-Visitatie Klimop, Gent)
Van Dyck Daan (BuBaO De Vlinder, Mechelen)
Van Impe Ferre (Vrije Basisschool - De Klimop, Sint-Gillis-Waas)
Van Rijn Robin (Eben Haezer school, Apeldoorn)
Van Tendeloo Maurice (Vrije Basisschool - De Ceder, Nijlen)
Vandermolen Bastiaan (Vrije Basisschool - Sint-Andreas, Brugge)
Vanslambrouck Emile (Vrije Basisschool - De Sprong, Oostkamp)
Verbeeck Mira (Vrije Basisschool - Sint-Michielsschool, Merelbeke)
Vervaecke Luka (Vrije Basisschool - Klimop, Oostkamp)
Vrijsen Kai (Vrije Basisschool - Heilig-Hartcollege, Heist-op-den-Berg)
Wambecq Amber (Vrije Lagere School - Blauwput, Leuven)

Zilver leerkracht

Kopmanis Dieter (Vrije Basisschool - Katoba Maria Boodschap, Brussel)
Lafaut Annelies (Vrije Basisschool - St.-Franciscus, Evergem)
Roox Elke (Vrije Basisschool Het Leerbos, Deinze)
Van Duyse Bert (Vrije Lagere School - De Krinkel, Zwijndrecht)
Van Roie Steven (Vrije Basisschool Sint-Michiel, Keerbergen)
Vandenbogaerde Tine (GO! Basisschool Erasmus, Deinze)
Vandergunst Ansgar (GO! freinetschool - Het Reuzenhuis, Tielt)
Viaene Tijs (Gemeentelijke Basisschool - De Vlinderdreef, Moerbeke)
Withouck Jens (Vrije Basisschool De Kleine Wereld, Waregem)