Vlaamse Junior STEM Olympiade
blink uit in technologie
technology approved

Sfeerbeelden tijdens de finale 2019-2020

goud VJSO 2019-2020
Gouden plaats VJSO
zilver VJSO 2019-2020

Zilveren plaats VJSO

brons VJSO 2019-2020

Bronzen plaats VJSO

Jacotte, onze blogster

Jacotte, onze blogster

Minister, Wouter Beke

Minister Wouter Beke

optreden

Optreden

optreden

Optreden

optreden

Optreden

supporters

Supporters

Theoretische proef

Theoretische proef

Theoretische proef

Theoretische proef

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

Foto's van de editie 2018-2019.

Foto's van de editie 2017-2018.

Foto's van de editie 2016-2017.

Foto's van de editie 2015-2016.

Foto's van de editie 2014-2015.

Foto's van de editie 2013-2014.

Foto's van de editie 2012-2013.

Foto's van de editie 2011-2012.