Vlaamse Junior STEM Olympiade
blink uit in technologie
technology approved

Finalisten 2019-2020

Proficiat aan de finalisten. Jullie streden voor het podium op zaterdag 30 november 2019. Hieronder vind je een alfabetisch gerangschikte lijst van de gouden, zilveren en bronzen winnaars.

Goud

  • Bijnens Simon (GLS De Zonnebloem, LUMMEN)
  • Carlens Thibeau (GO! Next BS de Eik, WELLEN)
  • Verelst Elias (VBS Sint-Jan Berchmanscollege, MALLE)

Zilver

  • Baetens Sander (VBS Duizendpoot, WAREGEM)
  • De Boiserie Nathan (Stedelijke Basisschool, WAREGEM)
  • Logghe Iljo (SBS De Triangel, BRUGGE)
  • Meert Maxim (VLS SLHD Brugge, BRUGGE)
  • Van Driessche Wout (GBS Staakte, LOKEREN)
  • Verstraeten Oscar (VBS, OUD-HEVERLEE)
  • Wittouck Benoit (VBS De Ooievaar, LANGEMARK-POELKAPELLE)

Brons

  • Barla Edo (VBS Sint-Janscollege Visitatie, GENT)
  • Bellens Arto (VBS Arkades, HERENTALS)
  • Bolenius Darío (Jenaplanschool de Driestam, EINDHOVEN - NL)
  • Boonen Kwint (GO! freinetschool De Kring, ANTWERPEN)
  • Bouserie Maud (GO! basisschool School van Morgen, NAZARETH)
  • Claes Lucas (GBS De Bosmier, BALEN)
  • Claeys Phebe (VBS O.L.V. van Vreugde, HARELBEKE)
  • Coeckelbergs Maarten (VBS Sint-Gabriëlcollege, BOECHOUT)
  • Coulembier Maya (VBS Aalbeke, KORTRIJK)
  • Cox Kaat (GLS De Zonnebloem, LUMMEN)
  • Craemers Korneel (VBS HeHaSchool, DENDERMONDE)
  • Danneels Pieter (VLS Arkorum Sint-Jozef, ROESELARE)
  • De Gendt Abel (GO! freinetschool De Boomhut, BRUGGE)
  • De Neef Laurens (VBS De Stip, AALST)
  • Delameilleure Ella (GBS Torenhof, WAREGEM)
  • Demeestere Elene (VLS, RONSE)
  • Demeulenaere Sylvain (VBS Wijnendale, TORHOUT)
  • Dubois Jacques (VBS Boskesschool, LOKEREN)
  • Dumolin Raf (VBS De Ooievaar, LANGEMARK-POELKAPELLE)
  • Dumon William (VBS (MS), OOSTKAMP)
  • Gielis Julie (VBS Pastoor Dergent, AARSCHOT)
  • Hernandez Reyntjens César (VBS Desselgem, WAREGEM)
  • Herr Sobreira Mathias (VLS (OEF), LEUVEN)
  • Hertling Lars (VBS, KALMTHOUT)
  • Houben Julian (VBS De Letterboom, BORGLOON)
  • Huybrechts Espen (GO! BS Freinetschool Het Toverbos, BRASSCHAAT)
  • Inghelbrecht Gilles (VBS Onze-Lieve-Vrouwecollege, OOSTENDE)
  • Kindermans Eloïn (VBS Sint-Vincentius, BUGGENHOUT)
  • Konings Eline (Basisschool Het Talent, NIJMEGEN LENT - NL)
  • Lambaerts Lien (VBS Maria Middelares, BEERZEL)
  • Lapère Aaron (VBS De Graankorrel Geluwe, WERVIK)
  • Maes Teun (VBS, SINT-NIKLAAS)
  • Meuwissen Torben (GO! Next MS de Loep, DIEPENBEEK)
  • Overweg Jotham (Basisschool De Wielewaal, SCHAGEN - NL)
  • Papegaey Tibo (VBS, POPERINGE)
  • Pardons Stan (GBS De Stip, LUBBEEK)
  • Roesbeke Nicolas (VBS St- Michiel, KUURNE)
  • Roose Abel (VBS, KOEKELARE)
  • Scicluna Glen (VBS De Letterboom, BORGLOON)
  • Sijsmans Nicola (VBS Sint-Romboutscollege, MECHELEN)
  • Smets Alizée (VBS Sint-Jan Berchmanscollege, MALLE)
  • Stevens Arne (VBS Sint-Lievensinstituut, SINT-LIEVENS-HOUTEM)
  • Stine Thomas (GO! basisschool De KATtensprong, TERVUREN)
  • Teixeira da Silva Leonora (VBS, DENDERMONDE)
  • Valy Sem (VBS Paridaens, LEUVEN)
  • Van Damme Brecht (VBS Sint-Lievenscollege, GENT)
  • Van hauwermeiren Marte (VBS, AALST)
  • Vandeweghe Loïc (VLS, RONSE)
  • Vanstechelman Estelle (VBS Zonnebloem, POLINKHOVE)
  • Velghe Maarten (VBS De Wingerd, HARELBEKE)
  • Vermeeren Jorne (VBS Munkzwalm VZW, ZWALM)
  • Vos Astrid (GBS De Stip, LUBBEEK)
  • Vroman Marcus (VBS De Kleine Wereld, WAREGEM)
  • Willems Nora (Basisschool Het Talent, NIJMEGEN LENT - NL)

Finalisten eerdere edities

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2018-2019.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2017-2018.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2016-2017.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2015-2016.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2014-2015.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2013-2014.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2012-2013.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2011-2012.