Vlaamse Junior STEM Olympiade
blink uit in technologie
technology approved

Finalisten 2020-2021

Leerlingen

  • Verheyen Corentin ( VLS , Sint-Genesius-Rode)
  • Annaert Noah (Gemeentelijke Basisschool Gavertje Vier, Sint-Niklaas)
  • Blockeel Andreas (Vrije Basisschool, Deerlijk)
  • Bollue Siebe (VLS De Kraal, Herent)
  • Bourgois Tiana ( GO! basisschool Het Open Groene , Kortrijk)
  • Callaert Djeff ( Vrije Basisschool , Dendermonde)
  • Callant Mathis (VBS Duizend+Poot, Waregem)
  • Castelein Kamiel ( Vrije Basisschool Kindercampus Catharina , Hasselt)
  • Claeys Niels ( VBS Ter Bunen , Beernem)
  • Conde Laye Sekou ( GO! basisschool Icarus , Kinrooi)
  • De Graeve Victor ( Vrije Basisschool , Melle)
  • De Groof Lennox ( SBS Polderstadschool , Antwerpen)
  • De Koster Lotte (GBS ' Klavertje Bierbeek, Bierbeek)
  • De Roeck Victor (VBS Mozaiek, Brugge)
  • De Rudder Ferre (GO! BS Atheneum, Dendermonde)
  • De Samblanx Robbie (VLS Blauwput, Leuven)
  • De Smul Mateo (VBS De Linde, Ruiselede)
  • De Troyer Emiel (Campus Glorieux Lager, Ronse)
  • Declerck Simon ( Vrije Basisschool , Kortemark)
  • Derycke Mona ( SBS De Harp , Gent)
  • Desmet Rune (Vrije Basisschool, Wevelgem)
  • Dierick Lena (Gemeentelijke Basisschool, Oud-Heverlee)
  • Elsen Mertixell ( Vrije Basisschool Ourodenberg , Aarschot)
  • Fourneau Noor ( Vrije Basisschool , Zulte)
  • Galle Victor (Gemeentelijke Basisschool Gavertje Vier, Sint-Niklaas)
  • Goddaer Zeger (Gemeentelijke Basisschool, Koksijde)
  • Haddad Rayen ( Gemeentelijke Basisschool , Duffel)
  • Hantschel Roland ( VBS Houtvenne , Hulshout)
  • Kes Floor (Jenaplanschool de Driestam, Eindhoven (NL))
  • Lauwers Siebe (GBS Mozaïek, Grimbergen)
  • Lens Elle ( GLS De Lakerberg , Houthalen-Helchteren)
  • Maes Marthe ( VBS , Aalst)
  • Minnaert Manon ( GBS De Kouter , Wortegem-Petegem)
  • Moons Mathias (GO! BS De Berk, Beringen)
  • Muyshondt Jarne ( VBS Lebbeke B , Lebbeke)
  • Naessens Wout ( VBS Wonderwijzer , Schilde)
  • Nef Emeline ( VBS De Kinderberg , Bierbeek)
  • Perdieus Tim (VLS Blauwput, Leuven)
  • Plas Romée (GLS De Zonnebloem, Lummen)
  • Riquier Warre ( Vrije Basisschool , Puurs-Sint-Amands)
  • Roelandt Rias ( GBS Gibo Driehoek , Brasschaat)
  • Rombouts Caitlin ( VBS , Wezembeek-Oppem)
  • Rutten Lenthel ( GLS De Lakerberg , Houthalen-Helchteren)
  • Saelens Teo ( VBS Sint-Janscollege De Krekel , Gent)
  • Seery Sam (VBS De Zevensprong, Leuven)
  • Thonnon Wannes (VLS Blauwput, Leuven)
  • Van Bossche Kamiel ( GO! basisschool De Watertoren , Sint-Niklaas)
  • Van de Riet Jesse (GO! BS Veltwijck, Antwerpen)
  • Van de Waarenburg Jill ( GO! basisschool Icarus , Kinrooi)
  • Van der Wielen Glore ( GO! Next MS de Loep , Diepenbeek)
  • Van Halewyck Jorre ( Vrije Basisschool , Aalst)
  • Van Looy Silke (Vrije Basisschool, Putte)
  • Vande Wiele Renée (VBS Otegem, Zwevegem)
  • Vandenbroucke Viggo ( Vrije Basisschool , Gent)
  • Vandenbussche Hervé ( VLS Arkorum 09 Sint-Jozef , Roeselare)
  • Vandeweghe Loïc (Campus Glorieux Lager, Ronse)
  • Vanhoof Ella ( Vrije Basisschool , Kalmthout)
  • Vanlanduyt Jarne ( VBS De Letterboom , Borgloon)
  • Verdyck Thibaud (Gemeentelijke Lagere School, Wuustwezel)
  • Vergult Violette ( Vrije Basisschool , Sint-Niklaas)
  • Verhaeghe Dauwe ( Vrije Lagere School , Essen)
  • Verrijcken Ruben (VBS de Omnibus, Tielen)
  • Verschaete Aaron ( VBS De Graankorrel Geluwe , Wervik)
  • Wyns Lukas ( VBS Rinkeling , Merchtem)

Leerkrachten

  • Bentein Roos (GBS De Oogappel, Beveren)
  • Cnockaert Elien (VLS Arkorum 04 College Grauwzusters, Roeselare)
  • Cuyx Jo (GO! Next BS de Eik, Wellen)
  • De Heyn Elke (VBS Neerland, Antwerpen)
  • De Winter Annelies (GO! basisschool De Plataan, Roeselare)
  • Leys Heidi (VBS Sint-Elisabethschool, Zoersel)
  • Schoofs Michaël (VLS, Antwerpen)
  • Verhelle Bart (VBS KCD, Denderleeuw)
  • Verheyden Greet (VBS De Appelboom, Bornem)
  • Viaene Tijs (GBS De Vlinderdreef, Moerbeke)

Finalisten eerdere edities

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2019-2020.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2018-2019.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2017-2018.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2016-2017.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2015-2016.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2014-2015.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2013-2014.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2012-2013.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2011-2012.