logo stemolympiade
Vlaamse Junior STEM Olympiade
blink uit in technologie
technology approved

Finalisten 2021-2022

Finalisten leerlingen

  • Aelterman Emiel (VBS Heikant, Zele )
  • Akkermans Mats (VLS Heilig Hart, Leuven )
  • Baert Yuna (Vrije Basisschool, Oosterzele )
  • Blomme Aaron (VLS Sint-Vincentius, Bissegem )
  • Casier Kasper (GBS Ingooigem, Ingooigem )
  • Chantrain Marta (GO! BS De Wijze Eik, Gent )
  • Claassens Stijn (GBS Sint-Jan, Arendonk )
  • Claessens Vince (VBS 't Klavertje Vier, Dilbeek )
  • Cornélis Alexander (VBS De Pepel, Kapelle-op-den-Bos )
  • Criel Riven (Vrije Basisschool, Oudenaarde )
  • De Bel Aaron (GO! BS Hertog Jan, Kortenberg )
  • De Block Lien (VBS Herdersem, Aalst )
  • De Jonghe Marie (Vrije Basisschool, Sint-Niklaas )
  • De Soete Niels (VBS Sint-Romboutscollege, Mechelen )
  • De Taeye Stan (VBS Sint-Catharinacollege, Geraardsbergen )
  • De Vree Kobe (Vrije Basisschool, Antwerpen )
  • Deberdt Louis (VBS Sint-Vincentius, Buggenhout )
  • Declercq Méraud (VBS Het Wij-Land, Voormezele )
  • Derynck Ellewin (GO! BS De Springplank, Brugge )
  • Dobbelaere Cyriel (Vrije Basisschool, Oostende )
  • Gao Evan (GBS Kadrie, Kalmthout )
  • Govaerts Nout (GBS De Vierklaver, Gavere )
  • Haufmann-Engelen Renzo (GO! Next BS de Eik, Wellen )
  • Hendrickx Gabriël (GBS De Letterberg, Oud-Heverlee )
  • Huysentruyt Ferre-Louis (Vrije Basisschool, Kortrijk )
  • Jochems Mare (VBS De Kleine Wereld, Waregem )
  • Lauwerys Hannah (VBS Don Bosco, Heverlee )
  • Le Roy Gaston (VBS Sint-Paulus, Kortrijk )
  • Leman Mathis (VBS Arkorum Lenteland, Roeselare )
  • Lewi Matthias (VBS Mater Dei, Brasschaat )
  • Maes Victoria (Sint-Jozefschool, Ukkel )
  • Maeyninckx Noor (GBS Qworzo, Merksplas )
  • Mainil Deborah (GBS Dworp, Beersel )
  • Mattheeuws Ferre (VBS Sint-Martinus, Lievegem )
  • Naessens Lukas (VBS Wonderwijzer, Schilde )
  • Nuyens Kasper (Vrije Basisschool, Antwerpen )
  • Opsomer Leonard (Vrije Basisschool, Destelbergen )
  • Runtuwene Van Loocke Bavo (VBS Sint-Janscollege De Krekel, Gent )
  • Simons Sean (VLS Sint-Ursula Klim Op, Lier )
  • Smolders Iben (VLS Blauwput, Leuven )
  • Spruyt Lucas (VBS De Startbaan, Zonhoven )
  • Stout Jan (Vrije Basisschool, Sint-Niklaas )
  • Struyf Beau (VBS Sint-Pietersschool, Bierbeek )
  • Van den Keybus Noor (VLS Blauwput, Leuven )
  • Van der Heyden Jinte (GBS De Klinker, Borsbeek )
  • Van Eykeren Bastiaan (De Kraal Winksele, Winksele )
  • Van Impe Jack (VBS Klein Seminarie, Hoogstraten )
  • Van Lenthe Iris (VBS De Linde, Lubbeek )
  • Van Overtvelt Tijn (VBS O.-L.-Vrouwecollege, Oostende )
  • Vandendries Janne (GBS De Stip Linden, Lubbeek )
  • Vandevelde Flore (VBS Sint-Vincentiusschool, Izegem )
  • Vekeman Simon (VBS Sint-Catharinacollege, Geraardsbergen )
  • Vercaemst Lize (VBS Otegem, Otegem )
  • Vercruysse Shane (Vrije Basisschool Gits Groeit, Hooglede )
  • Verhulst Vince (VBS De Zonnepit, Vrasene )
  • Vermeersch Jasmine (GO! basisschool Het Open Groene, Kortrijk )
  • Verrelst Reinhart (VLS Regina Pacis, Hove )
  • Verstuyft Wolf (VBS Het Hinkelpad, Antwerpen )
  • Vuye Felix (VBS O.-L.-V. - Visitatie Klimop, Gent )
  • Weckx Emile (VBS Bolderberg, Heusden-Zolder )
  • Weemaes Wannes (GO! freinetschool De Vlindertuin, Lille )
  • Wens Lily (VBS Heilige Familie, Schoten )
  • Willaert Mathis (VBS Arkorum De Ark, Oekene )
  • Wittebolle Florian (De Kraal Winksele, Winksele )

Finalisten leerkrachten

  • Berteloot Ruben (VLS Arkorum College Grauwzusters, Roeselare )
  • Brants Jonas (VBS Springeling, Wielsbeke )
  • De Clercq Dirk (Vrije Basisschool, Waregem )
  • De Herdt Stefan (VBS Het Hinkelpad, Antwerpen )
  • Jacobs Tim (VBS Sint-Elisabethschool, Zoersel )
  • Landuyt Christina (VBS De Regenboog, Beernem )
  • Latre Kurt (VBS Sint-Niklaas, Diskmuide )
  • Lux Ian (VBS Johannes, Antwerpen )
  • Vangheluwe Jan Tijl (VBS De Wijzer, Kanegem )
  • Verhofstede - Van horen Tom (VLS Sint-Henricus, Antwerpen )

Finalisten eerdere edities

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2020-2021.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2019-2020.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2018-2019.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2017-2018.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2016-2017.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2015-2016.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2014-2015.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2013-2014.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2012-2013.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2011-2012.