logo stemolympiade
Vlaamse Junior STEM Olympiade
blink uit in technologie
technology approved

Finalisten 2022-2022

finalisten leerlingen

  • Aelterman Aaron (GO! freinetschool De Boomhut, Sint-Andries)
  • Atsrimi Sem Mawuena (Stedelijke Basisschool - Accent, Antwerpen)
  • Baranenko Artem (Vrije Lagere School - Heilig Hart, Leuven)
  • Bertels Sebastiaan (Vrije Basisschool - Liezele, Puurs-Sint-Amands)
  • Biebauw Thor (GO! freinetschool - Het Reuzenhuis, Tielt)
  • Cardinaels Lune (GO! Next Basisschool De Eik, Wellen)
  • D'haeseleer Arthur (Vrije Basisschool, Zottegem)
  • De Boo Jonathan (Vrije Lagere School - Sint-Ursula Klim Op, Lier)
  • De Meester Selle (Stedelijke Basisschool - Freinetschool 't Groen Drieske, Gent)
  • De Munck Gijs (GO! Next methodeschool de Loep, Diepenbeek)
  • De Naeyer Jules (Vrije Basisschool, Brasschaat)
  • De Reu Kobe (Vrije Basisschool - Mozaïek, Deinze)
  • De Ruyter Lily (Vrije Basisschool, Dendermonde)
  • Decrock Tim (Vrije Basisschool Arkorum 10 - - Spanjeschool-De Tassche, Roeselare)
  • Dehaene Maxim (Vrije Basisschool - Sint-Vincentiusschool, Izegem)
  • Delperdange Yarno (Vrije Basisschool - De Kinderberg, Bierbeek)
  • Demeyere Alex (Vrije Lagere school Arkorum, Roeselare)
  • Denissen Brecht (Gemeentelijke Basisschool, Destelbergen)
  • Devynck Iwan (Vrije Basisschool, Middelkerke)
  • Ducès Loar (Gemeentelijke Basisschool - 't Kofschip, Duffel)
  • Duran Gust (Vrije Basisschool - Dorps-school Kester, Gooik)
  • Falize Lea (Gemeentelijke Basisschool Dworp, Beersel)
  • Finoulst Kobe (Gemeentelijke Basisschool - 't Klavertje, Bierbeek)
  • Franck Yann (Vrije Basisschool - De Kinderberg, Bierbeek)
  • Froyen Giel (Vrije Basisschool - De Letterboom, Borgloon)
  • Govaers Lewis (Gemeentelijke Basisschool - De Sleutelbloem, Brecht)
  • Grigoryan Elisa (GO! Basisschool Hof Pepijn, Landen)
  • Hendrickx Jack (Vrije Basisschool - Sint-Lutgardis, Schelle)
  • Hermans Zjef (Vrije Basisschool - Kinderpad, Nijlen)
  • Hoegaerts Ewout (Vrije Basisschool De Plein, Holsbeek)
  • Huystentruyt Annelien (GO! Basisschool Atheneum
  • Kai Vrijsen (Vrije Basisschool - Heilig-Hartcollege, Heist-op-den-Berg)
  • Kawai Keitaro (Gemeentelijke Basisschool, Tervuren)
  • Legrand Flynn (GO! Basisschool D'oefenschool, Blankenberge)
  • Martens Kamiel (Gemeentelijke Lagere School - Klim Op, Wuustwezel)
  • Martin Sem (Vrije Basisschool, Wevelgem)
  • Maud Elebaut (Vrije Basisschool - Dorps-school Kester, Gooik)
  • Minnaert Lotte (Vrije Basisschool Wijnhuize - Hillegem, Herzele)
  • Nijs Stef (Vrije Basisschool De Twijg, Leuven)
  • Nuttin Lorelinde (Vrije Basisschool - De Kinderberg, Bierbeek)
  • Peerlinck Hannelore (Vrije Basisschool, Dendermonde)
  • Ronsyn Vik (Vrije Lagere School OLV van Gaverland, Beveren)
  • Roosemeyers Kobe (Vrije Basisschool - Kinderpad, Nijlen)
  • Schiepers Maxime (Gemeentelijke Basisschool, Oud-Heverlee)
  • Sels Lothar (Vrije Basisschool Bolderberg, Heusden-Zolder)
  • Shu-Ming Tsui (Vrije Basisschool Sint-Jansschool, Leuven)
  • Stijn Driesen (Gemeentelijke Basisschool, Nijlen)
  • Struyf Billy (Vrije Basisschool - Sint-Pietersschool, Bierbeek)
  • Taminau Hanne (Gemeentelijke Basisschool Dworp, Beersel)
  • Tousseyn Toivo (Vrije Basisschool, De Pinte)
  • Van Couwenberghe Ingmar (Vrije Basisschool - Sint-Vincentiusschool, Gent)
  • Van Den Bossche Seth (Vrije Basisschool - De Lettertuin, Opwijk)
  • Van Den Bremt Mathias (Stedelijke Basisschool 't Meivisje, Aalst)
  • Van Den Bremt Siebe (GO! Basisschool Molenveld, Haaltert)
  • Van den Bulck Tuur (Vrije Basisschool, Berlaar)
  • Van Der Sypt Daan (Vrije Basisschool - O.-L.-V.-Visitatie Klimop, Gent)
  • Van Dyck Daan (BuBaO De Vlinder, Mechelen)
  • Van Impe Ferre (Vrije Basisschool - De Klimop, Sint-Gillis-Waas)
  • Van Rijn Robin (Eben Haezer school, Apeldoorn)
  • Van Tendeloo Maurice (Vrije Basisschool - De Ceder, Nijlen)
  • Vandermolen Bastiaan (Vrije Basisschool - Sint-Andreas, Brugge)
  • Vanslambrouck Emile (Vrije Basisschool - De Sprong, Oostkamp)
  • Verbeeck Mira (Vrije Basisschool - Sint-Michielsschool, Merelbeke)
  • Vervaecke Luka (Vrije Basisschool - Klimop, Oostkamp)
  • Vinz Van de Reyd (Vrije Basisschool Sint-Michiel, Keerbergen)
  • Wambecq Amber (Vrije Lagere School - Blauwput, Leuven)

finalisten leerkrachten

  • Goossens Tim (Vrije Basisschool, Kontich)
  • Kopmanis Dieter (Vrije Basisschool - Katoba Maria Boodschap, Brussel)
  • Lafaut Annelies (Vrije Basisschool - St.-Franciscus, Evergem)
  • Roox Elke (Vrije Basisschool Het Leerbos, Deinze)
  • Van Duyse Bert (Vrije Lagere School - De Krinkel, Zwijndrecht)
  • Van Roie Steven (Vrije Basisschool Sint-Michiel, Keerbergen)
  • Vandenbogaerde Tine (GO! Basisschool Erasmus, Deinze)
  • Vandergunst Ansgar (GO! freinetschool - Het Reuzenhuis, Tielt)
  • Viaene Tijs (Gemeentelijke Basisschool - De Vlinderdreef, Moerbeke)
  • Withouck Jens (Vrije Basisschool De Kleine Wereld, Waregem)

Ouders

  • Meulders Jan (Gemeentelijke Basisschool "De Knipoog", Vorselaar)

Finalisten eerdere edities

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2021-2022.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2020-2021.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2019-2020.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2018-2019.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2017-2018.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2016-2017.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2015-2016.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2014-2015.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2013-2014.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2012-2013.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2011-2012.