Vlaamse STEM olympiade
blink uit in technologie
technology approved

Foto's 2018-2019



Sfeerbeelden van tijdens de finale:

Prijsuitreiking

Winnaars goud: Lejeune Dylan en Ledeganck Laurens



Winnaars zilver: Eva, Floris, Jul, Lauren, Robby, Siebe, Stef, Yaron



Winnaars brons



Vice-eerste minister Kris Peeters



Bert Gabriels



Vele supporters



Winnaar facebookwedstrijd



Goodybag



Sfeerbeeld theorieproef




Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.


Foto's eerdere edities

Klik hier voor de foto's van editie 2017-2018.

Klik hier voor de foto's van editie 2016-2017.

Klik hier voor de foto's van editie 2015-2016.

Klik hier voor de foto's van editie 2014-2015.

Klik hier voor de foto's van editie 2013-2014.

Klik hier voor de foto's van editie 2012-2013.

Klik hier voor de foto's van editie 2011-2012.

Klik hier voor de foto's van editie 2010-2011.

Stuurgroeppartners uit de sector en werkveld:

Stuurgroeppartners:

Vlaanderen:

Mediapartners:

Communicatiepartners:

Prijzenpartners en sponsors: