Vlaamse STEM olympiade
blink uit in technologie
technology approved

Foto's 2019-2020



Sfeerbeelden van tijdens de finale:

De gouden winnaars Brent Tirry en Kiefer Moyaert

De gouden winnaars met minister Ben Weyts

Winnaars zilver: Jasper, Tine, Mats, Bart, Wouter, Bart, Lore en Axl

Winnaar leerkrachten Goud Raf Geypen

Leerkrachten zilver: Matthias, Ellen, Ruben, Wim, Matthias en Frederik

De leerlingen luisteren naar de instructies

Geconcentreerd voor de theoretische proef

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerlingen in actie

Leerkracht in actie

Leerkracht in actie

Leerkracht in actie

Leerkracht in actie

Leerkracht in actie

Leerkracht in actie

Leerkracht in actie

Leerkracht in actie

Foto's eerdere edities

Klik hier voor de foto's van editie 2018-2019.

Klik hier voor de foto's van editie 2017-2018.

Klik hier voor de foto's van editie 2016-2017.

Klik hier voor de foto's van editie 2015-2016.

Klik hier voor de foto's van editie 2014-2015.

Klik hier voor de foto's van editie 2013-2014.

Klik hier voor de foto's van editie 2012-2013.

Klik hier voor de foto's van editie 2011-2012.

Klik hier voor de foto's van editie 2010-2011.