Vlaamse STEM olympiade
blink uit in technologie
technology approved

Winnaars 2015-2016


Proficiat aan de winnaars! Jullie streden voor het podium op woensdag 12 maart 2016.

    Finalisten met een gouden plaats


  • 1) Luyten Quinten (Onze-Lieve-Vrouw-Presentatie, Sint-Niklaas
  • 2) Nuyttens Robbe (Instituut Spes Nostra, Kortrijk
  • 3) Bervoets Oscar (Go! Lyceum, Antwerpen

    Finalisten met een zilveren plaats:


  • 4) Govert Jacob (VTI, Kontich
  • 5) Descamps Pavel (Sint-Franciscus, Evergem
  • 6) Dockx Kasper (Pedagogische Humaniora H. Hartinstituut, Leuven
  • 6) De Coninck Wouter (Sint-Pieterscollege, Leuven
  • 8) Vanluchene Hannes (Don Boscocollege, Gent
  • 9) T'syen Emma (Instituut Heilige Familie, Sint-Niklaas
  • 10) Canfyn Fien (Instituut Spijker, Hoogstraten

    Finalisten met een bronzen plaats:


  • 11) Deroo Jordi (Lyceum, Ieper
  • 11) Lowette Gust (Go! Middenschool Het Kompas, Sint-Truiden
  • 13) Decloedt Michiel (Lyceum, Ieper
  • 14) Bogaerts Ward (Onze-Lieve-Vrouw-Presentatie, Sint-Niklaas
  • 15) Putzeys Matan (Onze-Lieve-Vrouw van Lourdescollege, Edegem
  • 16) Nijs Iebe (Paridaeninstituut, Leuven
  • 16) Bijnens Gilles (Go! Atheneum, Zottegem
  • 18) Dries Nathan (Berthoutinstituut - Klein Seminarie, Mechelen
  • 19) Deville Claire (Sint Franciscusinstituut, Brakel
  • 20) Ulens Tibo (Sint-Jozefsinstituut, Brugge
  • 20) Steelandt Lukas (Sint-Jozefsinstituut, Brugge
  • 22) Coomans Lukas (Don Boscocollege, Gent
  • 23) Allaert Otis (Margareta-Maria-Instituut, Kortemark
  • 24) Dobbelaere Jules (VTI, Deinze
  • 24) Velkeniers Lukas (Paridaeninstituut, Leuven
  • 26) Van Damme Arne (College Hagelstein, Sint-Katelijne-Waver
  • 27) De Witte Karel (Don Boscocollege, Gent
  • 28) Willems Arne (Sint-Jozefcollege, Turnhout
  • 29) D'hose Marieke (Viso Cor Mariae, Brakel
  • 29) De Backer Arthur (Go! Middenschool, Geraardsbergen
  • 29) Fonteyne Lise (Go! Atheneum Pizemburg, Mechelen
  • 29) Valckenaere Louka (Sint-Godelieve-Instituut, Lennik
  • 33) De Breuck Charlie (Sint-Godelieve-Instituut, Lennik
  • 34) Deman Pieter (Don Boscocollege, Kortrijk
  • 35) Dierick Arne (Don Boscocollege, Gent
  • 36) Hanoulle Joppe (Don Boscocollege, Gent
  • 37) Renier Viktor (Prizma Middenschool, Izegem
  • 38) Debois Warre (VIA, Tienen
  • 39) Strauss Catalina (Go! Atheneum Centrum, Oostende
  • 40) Verelst Arthur (Heilig Grafinstituut, Turnhout
  • 40) De Temmerman Michelle (Sint-Jorisschool, Menen
  • 42) Fieu Kenny (VTI, Poperinge
  • 43) Van Gorp Jessica (KOGEKA, Geel
  • 44) Gijsen Nelle (Middenschool, Meeuwen-Gruitrode
  • 45) Van De Sijpe Brecht (Scheppersinstituut, Wetteren
  • 46) Londero Sam (Technisch Instituut Heilig Hart, Hasselt
  • 47) Cocriamont S├ębastien (Sint-Godelieve-Instituut, Lennik
  • 48) Claessens Laurens (Gitok, Kalmthout

Finalisten eerdere edities


Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2014-2015.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2013-2014.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2012-2013.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2011-2012.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2010-2011.