Vlaamse STEM olympiade
blink uit in technologie
technology approved

Winnaars 2016-2017


Proficiat aan de Winnaars!

Finalist 1ste jaar met een gouden plaats

  • Ferre Smeets (Sint-Jan Berchmanscollege, Mol)

Finalist 2de jaar met een gouden plaats

  • Sion Van De Velde (Kardinaal van Roey-Instituut AEG, Vorselaar)

Finalisten 1ste jaar met een zilveren plaats

  • Tim Smolders (Heilig Graf, Turnhout)
  • Daan Canfyn (Instituut Spijker, Hoogstraten)
  • Arthur De Bruyne (Bissch. College Onbevlekte Ontvangenis, Veurne)

Finalisten 2de jaar met een zilveren plaats

  • Lobke Van Der Schueren (Sint-Bavohumaniora, Gent)
  • Thomas Tytgat (Technisch Instituut Sint-Lucas, Menen)
  • Sander Verwimp (Instituut H. Hart van Maria, Berlaar)
  • Els Thys (V.T.I., Kontich)
  • Jobbe Dockx (Sint-Claracollege, Arendonk)

Finalisten 1ste jaar met een bronzen plaats

  • Lara Sanders (GO! Lyceum, Antwerpen)
  • Leo Van Steenberge (Don Boscocollege, Kortrijk)
  • Rutger Dobbelaere (Sint-Maarten, Beveren)
  • Rebecca Ferrara (Vita et Pax College, Schoten)
  • Annika Lauwerys (ZAVO Zaventem)
  • Ozioma Olisa (ZAVO, Zaventem)
  • Timon Van Meenen (Sint-Bavohumaniora, Gent)
  • Henrik Van Overvelt (GO! Lyceum, Antwerpen)
  • Egon Thijs (Sint-Janscollege, Hoegaarden)
  • Jessica Eeckhout (Vita et Pax College, Schoten)
  • Kira Nuytten (Lyceum, Ieper)

Finalisten 2de jaar met een bronzen plaats

  • Arnout Henkens (Don Boscocollege, Gent)
  • Geertje Van Den Berge (Sint-Ursula-Instituut, Antwerpen)
  • Stan Callewier (Don Boscocollege, Gent)
  • Tibo Dobbelaere (V.T.I., Veurne)
  • Jef Bruggeman (Onze-Lieve-Vrouwcollege, Zottegem)
  • Milan Coppens (EDUGO campus De Brug, Gent)
  • Annelyn Van Den Heuvel (Instituut H. Hart van Maria, Berlaar)
  • Mathijs Debrabander (Sint-Pieterscollege, Leuven)
  • Hamdoune Mohammed (Sint-Jozefinstituut, Essen)
  • Kobe Crets (Pius X, Tessenderlo)
  • Ewan Pols (GO! Lyceum, Antwerpen)
  • Wouter Strobbe (Sint-Pieterscollege, Leuven)‚Äč
  • Dries Menten (KOGEKA, Kasterlee)
  • Thomas Roelant (Berkenboom Humaniora, Sint-Niklaas)
  • Liam Schouppe (Sint-Theresiacollege , Kapelle-op-den-Bos)
  • Lotte Delporte (Don Boscocollege, Gent)
  • Sam Janssens (Heilig Graf, Turnhout)
  • Emmelie De Saeyer (Sint-Franciscus-Xaveriusinstituut, Brugge)
  • Kate Dingemans (College van het Eucharistisch Hart, Essen)
  • Mathis De Witte (Sint-Franciscusinstituut, Brakel)
  • Jasper Van Oosterwyck (Sint-Pieterscollege, Leuven)
  • Seppe Ryckaert (College van het Eucharistisch Hart, Essen)
  • Daan Phlips (Sint-Bavohumaniora, Gent)
  • Noa Diels (KOGEKA, Kasterlee)
  • Bas Hoskens (Sint-Claracollege, Arendonk)
  • Lars Pattyn (Lyceum, Ieper)
  • Stef Guilliams (Sint-Ursula-Instituut, Sint-Katelijne-Waver)

Finalisten eerdere edities


Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2015-2016.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2014-2015.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2013-2014.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2012-2013.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2011-2012.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2010-2011.