Vlaamse STEM olympiade
blink uit in technologie
technology approved

Finalisten 2018-2019

Proficiat aan de winnaars !

Finalisten eerste jaar met een gouden plaats

  • Dylan Lejeune (GO! atheneum Zottegem, Zottegem)

Finalisten tweede jaar met een gouden plaats

  • Laurens Ledeganck (KOGEKA 3, Geel)

Finalisten 1ste jaar met een zilveren plaats

  • Floris Lambrecht (Spes Nostra Instituut, Zedelgem)
  • Lauren Luyckx (Petrus & Paulus OLV-college Middenschool, Oostende)
  • Siebe Van de Weyer (KOGEKA 3, Geel)

Finalisten 2de jaar met een zilveren plaats

  • Jul Comhaire (Sint-Pieterscollege Eerste graadschool, Leuven)
  • Yaron De Vreese (Sint-Lutgartinstituut, Beernem)
  • Eva Sanders (GO! Koninklijk Lyceum, Antwerpen)
  • Stef Van de Water (Heilig Graf, Turnhout)
  • Robby Van Sinay (Sint-Godelieve-Instituut AEG, Lennik)

Finalisten 1ste jaar met een bronzen plaats

  • Fen Boermeester (Sint-Bernardusinstituut, Knokke-Heist)
  • Jonas Boeykens (H.-Hartinstituut Lyceum MS, Leuven)
  • Micah Botha (Sint-Pietersinstituut eerstegraadsschool, Gent)
  • Luke Bouvard (Sint-Martinusscholen - Middenschool, Asse)
  • Alyssa Dhaenens (Lyceum Ieper eerste graad, Ieper)
  • Malik Dombrecht (Sint-Gummaruscollege EG, Lier)
  • Eef Janssen (campus de helix, Maasmechelen)
  • Bâtise Kersseboom (Sint-Jozefinstituut ASO, Essen)
  • Kato Lewandowski (H.-Hartinstituut Lyceum MS, Leuven)
  • Bart Magerman (Onze-Lieve-Vrouwcollege, Zottegem)
  • Ewoud Noë (Sint-Barbaracollege, Gent)
  • Emma Peelman (Sint-Franciscus, Evergem)
  • Wolf Stevens (OLV Pulhof, Antwerpen)
  • Nils Van Bocxlaer (GO! middenschool, Geraardsbergen)
  • Mauro Vandoorne (Spes Nostra, Kortrijk)
  • Lars Vanpoucke (GO! Busleyden Atheneum-campus Pitzemburg, Mechelen)
  • Rowin Verboven (Gemeent. Inst. voor Techn. & Handelsond., Nijlen)
  • Pavel Vorontsov (H.-Hartinstituut Lyceum MS, Leuven)

Finalisten 2de jaar met een bronzen plaats

  • Tammam Alradi (Eerste graad Voorzienigheid, Diest)
  • Frizien Cailliau (Lyceum Ieper eerste graad, Ieper)
  • Rune Cailliau (Heilige Familie, Ieper)
  • Jonah Cantryn (Sint-Jozefinstituut, Schoten)
  • Selimhan Coban (Sint-Janscollege eerste graad, Sint-Amandsberg - Gent)
  • Daan Dalemans (Sint-Pieterscollege Eerste graadschool, Leuven)
  • Nora De Colvenaer (Sint-Pieterscollege Eerste graadschool, Leuven)
  • Rupert De Ruyver (Onze-Lieve-Vrouwcollege, Zottegem)
  • Laurien Deroo (Lyceum Ieper eerste graad, Ieper)
  • Max Houtackers (Graaf Huyn College, Geleen - NL)
  • Jonas Koolen (Agnetencollege, Peer)
  • Marie-Line Lyssens-Danneboom (Sint-Pietersinstituut eerstegraadsschool, Gent)
  • Janne Peeters (Sint-Pieterscollege Eerste graadschool, Leuven)
  • Arthur Tirez (Sint-Vincentiuscollege, Buggenhout)
  • Bao-Dang Tran (Sint-Godelieve-Instituut AEG, Lennik)
  • Zeger Use (Scheppersinstituut, Wetteren)
  • Cas Van Herbruggen (Bernardusscholen, Oudenaarde)
  • Noor Verschaeve (Heilig Hart van Maria Berlaar, Berlaar)
  • Bryan Vos (Sint-Michiel Middenschool, Leopoldsburg)
  • Liesel Vrints (Klein Seminarie Hoogstraten eerste graad, Hoogstraten)

Finalisten eerdere edities


Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2017-2018.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2016-2017.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2015-2016.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2014-2015.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2013-2014.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2012-2013.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2011-2012.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2010-2011.

Stuurgroeppartners uit de sector en werkveld:

Stuurgroeppartners:

Vlaanderen:

Mediapartners:

Communicatiepartners:

Prijzenpartners en sponsors: