Vlaamse STEM olympiade
blink uit in technologie
technology approved

Finalisten 2019-2020

Finalist eerste jaar met een gouden plaats

  • Brent Tirry (Sint-Jorisinstituut, Kruibeke

Finalist tweede jaar met een gouden plaats

  • Kiefer Moyaert (Middenschool Sint-Rembert, Torhout)

Finalist leerkracht met een gouden plaats

  • Raf Geypen (Sint-Pietersinstituut, Turnhout)

Finalist eerste jaar met een zilveren plaats

  • Jasper Hendrickx (githo nijlen, Nijlen)
  • Tine Lauwers (Paridaensinstituut SO, Leuven)
  • Mats Verschoren (Sint-Martinusscholen, Herk-de-Stad)

Finalist tweede jaar met een zilveren plaats

  • Bart Boesveld (TISM 1e gr, Bree)
  • Wouter Gobeyn (Don Bosco Technisch Instituut, Halle)
  • Bart Magerman (Onze-Lieve-Vrouwcollege, Zottegem)
  • Lore Van den Broeck (Heilig Hart van Maria Berlaar, Berlaar)
  • Axl Vautmans (Sint-Jorisinstituut, Kruibeke)

Finalisten leerkrachten met een zilveren plaats

  • Matthias De Boeck (Gemeentelijk Technisch Instituut, Londerzeel)
  • Ellen De Man (Onze-Lieve-Vrouw-Presentatie -Middensch., Bornem)
  • Ruben Platteeuw (RHIZO, Zwevegem)
  • Wim Torfs (Sint-Ursula-instituut, Lier)
  • Matthias Van Reusel (Sint-Maarten Middenschool, Beveren)
  • Frederik Vansteenkiste (Petrus & Paulus campus OLV-college, Oostende)

Finalisten eerste jaar met een bronzen plaats

  • Timo Aerts (Technisch Instituut Sint-Paulus, Mol)
  • Hebe Bax (Heilig Graf 031435, Turnhout)
  • Emile De Deygere (H. Kindsheid eerste graad, Ardooie)
  • Lars Evens (TISM 1e gr, Bree)
  • Mauro Frederickx (Sint-Albertuscollege - Haasrode, Haasrode)
  • Siebe Geentjens (Technisch Instituut Sint-Paulus, Mol)
  • Ruben Geukens (Sint-Janscollege, Hoegaarden)
  • Cenker Guneç (GO! middenschool Voskenslaan, Gent)
  • Jerôme Hendryckx (V.T.I. Veurne, Veurne)
  • Avdil Kastrati (Gemeentelijk Instituut voor Techn. Ond., Tervuren)
  • Tom Lynch (Sint-Ursula-Instituut, Sint-Katelijne-Waver)
  • Tygo Meijvogel (WICO, Pelt)
  • Nicolas Moumou Ramos (Provinciaal Technisch Instituut, Kortrijk)
  • Finn Mertens (Óscar Romerocollege, Dendermonde)
  • Sarah Niessen (Pedagogische Humaniora H. Hartinstituut, Heverlee)
  • Nisse Nys (GO] De Prins Diest Antwerpsestraat 1e gr, Diest)
  • Tore Peetermans (KA Geraardsbergen, Geraardsbergen)
  • Floris Rylant (College van het Eucharistisch Hart, Essen)
  • Lars Sprangers (KOGEKA, Kasterlee)
  • Lars Stallaert (Hartencollege , Ninove)
  • Leon Van de Sande (Heilig Graf 031435, Turnhout)
  • Karlijn Vandenbroucke (Margareta-Maria-Inst., Kortemark)
  • Niels Van Ingh (Montfortaans Seminarie, Rotselaar)
  • Mira Van Landeghem (Sint-Lievenscollege, Gent)
  • Zain Van Nieuwenborgh (V.T.I., Aalst)

Finalist tweede jaar met een bronzen plaats

  • Jonas Boeykens (Pedagogische Humaniora H. Hartinstituut, Heverlee)
  • Hannes Buyens (College van het Eucharistisch Hart, Essen)
  • Mouna Buya (Sint-Laurensinstituut - ASO, Zelzate)
  • Indra Cantaert (Onze-Lieve-Vrouwcollege, Zottegem)
  • Ilona Dedeyne (Sint-Lutgartinstituut, Beernem)
  • Lowie Delporte (Lyceum Ieper eerste graad, Ieper)
  • Corneel Denolf (Sint-Godelieve-Instituut ASO, Lennik)
  • Ward De Pauw (Provinciale technische scholen campus Boom, Boom)
  • Vik De Ridder (Vrij Kath. Ond. Opwijk - Middenschool, Opwijk)
  • Janne De Vusser (Sint-Albertuscollege - Haasrode, Haasrode)
  • Matthias Espeel (Lyceum Ieper eerste graad, Ieper)
  • Jaro Lemmens (TISM 1e gr, Bree)
  • Mauro Marivoet (Sint-Ursula-Instituut, Lier)
  • Arthur Masselis (Guldensporencollege, Kortrijk)
  • Gabriel Merlevede (Sint-Pieterscollege Eerste graadschool, Leuven)
  • Xander Morisse (Sint-Ursula-instituut, Lier)
  • Axl Morjaeu (Sint-Janscollege eerste graad, Gent)
  • Louis Moenaert (EDUGO campus De Brug, Gent)
  • Jonas Muylle (Lyceum Ieper eerste graad, Ieper)
  • Wout Pluym (Heilig Graf 031435, Turnhout)
  • Machteld Raekels (Agnetencollege, Peer)
  • Rodolphe Reynaert (Onze-Lieve-Vrouwcollege campus Grotenberge, Zottegem)
  • Amber Schelstraete (Klein Seminarie, Hoogstraten)
  • Chloe Staelens (Instituut Sint-Martinus, Koekelare)
  • Xander Tulpin (GO] Atheneum Oostende, Oostende)
  • Sterre Van De Craen (Technisch Instituut Sint-Paulus, Mol)
  • Lisa Van de Voorde (O.-L.-V.-ten-Doorn, Eeklo)
  • Maarten Van Rossen (Eerste graad Voorzienigheid, Diest)

Finalisten eerdere edities

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2018-2019.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2017-2018.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2016-2017.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2015-2016.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2014-2015.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2013-2014.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2012-2013.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2011-2012.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2010-2011.