Vlaamse STEM olympiade
blink uit in technologie
technology approved

Finalisten 2020-2021

Proficiat aan de finalisten. Jullie streden voor het podium op zaterdag 26 juni 2021. Hieronder vind je een alfabetisch gerangschikte lijst van de gouden, zilveren en bronzen winnaars.

Finalisten eerste jaar met een gouden plaats

  • Patroons Stijn (Sint-Gabriëlcollege, Boechout)

Finalisten tweede jaar met een gouden plaats

Finalist leerkracht met een gouden plaats

  • Verbelen Gunther (College Hagelstein, Sint-Katelijne-Waver)

Finalist eerste jaar met een zilveren plaats

  • Cheyns Ruben (Scheppersinstituut, Mechelen)
  • Pardons Stan (Sint-Albertuscollege - Haasrode, Leuven)
  • Vanstechelman Estelle ('T SAAM - campus Aloysius, Diksmuide)

Finalist tweede jaar met een zilveren plaats

  • Angevaare Thomas (Sint-Pieterscollege, Leuven)
  • De Deygere Emile (H. Kindsheid, Ardooie)
  • Estela Oriana (Sint-Bavohumaniora MS, Gent)
  • Lemmens Willem Jan (Sint-Albertuscollege - Haasrode, Leuven)
  • Mergan Thomas (GO! Atheneum, Aalst)

Finalist leerkrachten met een zilveren plaats

  • De Bruyne Aurelie (Instituut Stella Matutina, Michelbeke)
  • Huybrechts Irmgard (Sint-Godelieve-Instituut ASO, Lennik)
  • Mortelmans Maarten (Don Bosco Technisch Instituut, Hoboken)
  • Saerens Katleen (KOHa Heilig Hart, Hamme)
  • Sels Bert (Sint-Ursula-instituut, Lier)
  • Torfs Wim (Sint-Ursula-instituut, Lier)
  • Van Eetvelde Pieter (Onze-Lieve-Vrouw-Presentatie, Sint-Niklaas)
  • Vangoidsenhoven Thijs (Heilig Graf, Turnhout)
  • Vanstraelen Simon (WeTech Academy, Sint-Niklaas)

Finalisten eerste jaar met een bronzen plaats

  • Baum Nore (Sint-Albertuscollege - Haasrode, Leuven)
  • De Roo Loewis (Sint-Janscollege, Gent)
  • De Scheerder Bram (H. Kindsheid, Ardooie)
  • Deckers Victor (V.T.I., Zandhoven)
  • Dehaes Kalle (GO! Koninklijk Lyceum, Antwerpen)
  • Depraetere Daan (Leiepoort campus St-Hendrik, Deinze)
  • Driesen Lars (Sint-Lambertuscollege, Bilzen)
  • Driesen Nore (KOGEKA - Sancta Maria, Kasterlee)
  • Gerits Martijn (Virga-Jessecollege, Hasselt)
  • Joris Louis (GO! Middenschool, Malle)
  • Kuda Mirthe (Inspirocollege Midden Limburg, Houthalen-Helchteren)
  • Lelieur Wout (Bernardustechnicum, Oudenaarde)
  • Roose Abel (Instituut Sint-Martinus, Koekelare)
  • Sijbers Ferre (Sint-Ursula-Instituut, Sint-Katelijne-Waver)
  • Vaeyens Flore (Hartencollege secundair, Ninove)
  • Van de Wiele Daan (KOHa Heilig Hart, Hamme)
  • Vanbosseghem Iben (V.T.I., Waregem)
  • Vandenberghe Fiona (GO! Atheneum, Zottegem)
  • Verheyen Diete (ASO Spijker, Hoogstraten)
  • Vermeeren Jorne (Onze-Lieve-Vrouwcollege, Zottegem)
  • Vermeir Charles (Campus Comenius, Koekelberg)
  • Vermeir Siebe (Vrij Katholiek Onderwijs, Opwijk)
  • Wuyts Josefien (College van het Eucharistisch Hart, Essen)

Finalist tweede jaar met een bronzen plaats

  • Blontrock Lowiek (Sint-Franciscusinstituut, Brakel)
  • Buelens Ruben (Middenschool Don Bosco, Haacht)
  • Busschaert Lenka (Lyceum, Ieper)
  • Claes Stan (KOGEKA - Sint Aloysius, Geel)
  • De Vos Kaat (Don Boscocollege, Gent)
  • Decroos Lander (Sint-Lievenscollege, Gent)
  • Faulconer Casper (GO! Middenschool Athenea, Dendermonde)
  • Gijbels Elias (Sint-Bavohumaniora MS, Gent)
  • Hendrickx Daan (GITHO, Nijlen)
  • Hollevoet Jesper (Sint-Godelievecollege, Gistel)
  • Ledda Sandro (GO! K.A. Berchem, Antwerpen)
  • Lenz Leonie (College Hagelstein, Sint-Katelijne-Waver)
  • Lismont Siebe (Sint-Leonardusinstituut, Zoutleeuw)
  • Loyez Milo (VLOT!, Lokeren)
  • Mertens Finn (Óscar Romerocollege, Dendermonde)
  • Naudts Victorine (Sint-Lievenscollege, Gent)
  • Nuyens Vic (Heilig Graf, Turnhout)
  • Roelands Berten (Gito, Kalmthout)
  • Smeyers Miel (KOGEKA - Sint Aloysius, Geel)
  • Tirry Brent (Sint-Jorisinstituut, Kruibeke)
  • Van Acker Nenah (VLOT!, Lokeren)
  • Van Couteren Mats (Heilig Hart van Maria, Berlaar)
  • Van den Bergh Aurélie (Petrus & Paulus campus OLV-college, Oostende)
  • Van Dyck Joris (Sint-Jan Berchmanscollege, Mol)
  • Van Gelder Vincent (Don Bosco Technisch Instituut, Antwerpen)
  • Van Landeghem Mira (Sint-Lievenscollege, Gent)
  • Vandeweghe Wanda (GO! Atheneum Da Vinci Campus, Ronse)
  • Vanherrewege Phara (Petrus & Paulus campus OLV-college, Oostende)

Finalisten eerdere edities

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2019-2020.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2018-2019.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2017-2018.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2016-2017.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2015-2016.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2014-2015.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2013-2014.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2012-2013.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2011-2012.

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2010-2011.